Notice: Constant WP_CACHE already defined in /home2/bondalab/public_html/wp-config.php on line 82
فراخوان شتابدهی و سرمایه‌گذاری در حوزه زیست‌فناوری - شتابدهنده بُن‌دا لَب بندا لب
شتابدهی- شتابدهنده بندالب

فراخوان شتابدهی و سرمایه‌گذاری در حوزه زیست‌فناوری

همانطور که می‌دانید کسب موفقیت به عنوان یک استارتاپ زیستی دشواری‌های بسیاری را به دنبال دارد و نیازمند حمایت و داشتن توانایی در زمینه‌های مختلف است. شتابدهنده بن‌دا لب با شناسایی دقیق نیازمندی‌های یک استارتاپ زیستی، آن‌ها را در تمام مسیر توسعه برای رسیدن به موفقیت همراهی می‌کند.

این اولین فراخوان شتابدهی و سرمایه‌گذاری استارتاپ‌های نوآور در حوزه زیست‎‌فناوری شتابدهنده بن‌دا لب است. محورهای شتابدهی این فراخوان به این صورت است:

شتابدهنده بن‌دا لب علاوه بر آزمایشگاه اشتراکی، امکانات و خدمات به‌ هم پیوسته‌ای از کارآفرینان و افراد متخصص، سرمایه و تجربیات مورد نیاز توسعه کسب و کار را نیز در اختیار کارآفرینان این حوزه قرار می‌دهد.

بن‌دا لب یکی از شتابدهنده‌های مرکز نوآوری گروه توسعه بن‌دا (نُوا) است. گروه توسعه بن‌دا در حوزه‌های مرتبط با  نفت و گاز و پتروشیمی، حمل و نقل ریلی، انرژی‌های نو و توسعه و انتقال فناوری‌های نوین فعالیت می‌کند. از نمونه فعالیت‌های گروه در حوزه بیوتکنولوژی، ایجاد کارخانه‌ی بن‌دا فرآور به عنوان نخستین شرکت دارای گواهی دانش بنیان در تولید محصولات آنزیمی و اولین دارنده تکنولوژی تولید صنعتی آنزیم در ایران است.

شما می‌توانید در قسمت ثبت نام مربوط به سایت بن‌دا لب، اطلاعات مربوط طرح خود را برای ما ارسال نمایید. ما پس از دریافت این اطلاعات با شما در این زمینه ارتباط خواهیم گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق ایمیل Info@bondalab.com و یا تلفن (209)86194315-021 با ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت توسط تژوال

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/bondalab/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/bondalab/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111